Доглядальниця

Хворому потрібно досвідчена доглядальниця? Хочете найняти доглядальницю – компаньйонку для старенького? Терміново шукаю доглядальницю зі спеціальним медичною освітою для хворого або інваліда? Необхідно знайти добру доглядальницю дитині в Києві? Допоможемо!

Професія доглядальниці дуже затребувана в усьому світі, в тому числі і в Україні. Ніхто з нас не застрахований від хвороб і травм, наслідків похилого віку, але коли ця неприємність несподівано приходить до нас у будинок, ми часом губимося, стаємо безпорадними перед виниклою проблемою. Бо часом для догляду за хворими і старими людьми потрібні специфічні навички і знання, які є далеко не у всіх.

Як допомогти хворому або літній людині, що робити, якщо за ним потрібний особливий, цілодобовий контроль та догляд, спеціальні навички, масаж, уколи і процедури!? Де знайти на все на це час і сили!? Як при цьому бути з роботою чи навчанням, з особистими справами? Відповідь дуже проста – Вам потрібен досвідчений фахівець по догляду за хворими – ДОГЛЯДАЛЬНИЦЯ. Саме вона візьме на себе важку і відповідальну місію догляду за хворою людиною. Це може бути чоловік або жінка, зі спеціальним медичною освітою (лікар, медсестра, медбрат, фельдшер) чи просто порядна небайдужа людина з досвідом догляду за хворими.

“Шукаю (потрібна, найняти, знайти) доглядальницю в Києві” – рясніють оголошення на стовпах, в Інтернеті та газетах … Знайте, даючи таке оголошення Ви ризикуєте не тільки взяти недосвідченого і непорядної людини, але й наражаєте близьку людину на небезпеку.  Чи варто так нерозважливо ставитися до найдорожчого? Чи варто витрачати багато особистого часу на пошук і підбір персоналу?

Зверніться в Агентство “Добрі руки”. Тут Вам швидко підберуть необхідного фахівця, дадуть гарантію. Ми відшукаємо кращий персонал, зробимо все можливе, щоб доглядальниця для престарілої людини чи хворого – батька, мами, дитини, родича – задовольняла всім Вашим вимогам, мала позитивні рекомендації, була психологічно сумісна з хворим і протестована на профпридатність.

До підбору такого роду персоналу ми ставимося з особливою ретельністю і відповідальністю. Адже для наших рідних і близьких, дорослих і дітей, бабусь і дідусів потрібна особлива турбота і увага, тепло і співчуття. Вибираючи персонал, ми намагаємося врахувати всі нюанси – вік, тяжкість хвороби, психологічний стан людини і навіть його захоплення та інтереси. Ми впевнені – хороший фахівець і людина повинна допомогти хворому не тільки фізично, але й морально.

У нас Ви зможете найняти доглядальницю на повну або на часткову зайнятість, на кожен день або на один раз. В нашій базі обов’язково знайдуться претенденти, що задовольняють всім Вашим критеріям і потребам. Просто зателефонуйте нам і повідомте хто Вам потрібен: «шукаю доглядальницю дідусеві», «потрібно досвідчена доглядальниця», і ми в термін від 1-го дня знайдемо по Вашим критеріям того, кого Ви шукайте.

 

ДОГЛЯДАЛЬНИЦЯ
основні обов’язки та вимоги до персоналу

– Доглядальниця за домовленістю може виконувати свої обов’язки в будинку хворого або в стаціонарі, цілодобово або на необхідний термін, а при наявності вільного часу, може виконувати додаткову роботу по дому і дрібні доручення за додаткову плату.

– Якщо хворому чи старому людині не потрібні особливі медичні процедури і особливий догляд, але потрібно дружнє участь і увагу, якщо людина страждає від туги і самотності, ми підберемо для нього доглядальницю – компаньйонку, що не тільки догляне за людиною, але й зробить необхідну домашню роботу, організовує дозвілля, супроводить на прогулянку, в кіно, в театр, виконає дрібні доручення, стане справжньою подругою для хворого.

– Враховуючи особливості  послуги вона може бути надана терміново

Освіта Вища або середня медична профільну освіту
Досвід роботи Досвід роботи в лікарні, з хворими та старими людьми
Навички і знання – Навички виконання медичних процедур та маніпуляцій

– знання алгоритмів надання першої медичної допомоги

– Знання дієтичної кухні

Додаткові умови – Рекомендації

– Наявність медичної книжки

Особисті якості Душевність, вміння співчувати, терплячість, відповідальність, доброзичливість, тактовність, порядність

 

Основні обов’язки – Спостереження за станом здоров’я

– Організація режиму дня та графіка прийому ліків

– Виконання призначень лікарів, що стосуються догляду за хворим

– Інформування лікаря і близьких при погіршенні стану здоров’я

– Психологічна підтримка

– Приготування дієтичної їжі і годування хворого

– Лікувальна фізкультура, дихальні вправи

– Прибирання приміщення хворого

– Прання, прасування постільної білизни та одягу

– Санітарно-гігієнічні процедури

– Медичні процедури: вимір тиску і температури, перев’язка, профілактика пролежнів, клізма

– Супровід хворого в поліклініку, на прогулянку і т.д.

– Додаткові обов’язки і маніпуляції: внутрішньом’язові ін’єкції, внутрішньовенні ін’єкції, масаж

– Закупівля продуктів, медикаментів

 

Шукайте доглядальницю?  Звертайтеся в Агентство “Добрі руки”! Кадрова база персоналу Агентства містить велику кількість претендентів, які володіють необхідними якостями. У нас Ви швидко знайдете того працівника, якого шукайте!