Як знайти гувернантку?

Дуже часто батьки, які хотіли б найняти для дитини няню або гувернантку, насилу уявляють собі відмінності однієї професії від іншої. Мовляв, гувернантка, няня, вихователька – яка різниця? Лише б дитина була нагодована, напоєна, не пустувала і робила уроки. У підсумку наймається жінка на посаду гувернантки, а їй доручають і прибирання в дитячій кімнаті, і похід по магазинах із списком, і читання дитині казок з коміксами. Але такий підхід в корені невірний. Треба чітко розуміти, що гувернантка – це домашній вчитель.

Незайвим буде, говорячи про працю гувернантки, перерахувати ті види робіт, які ви можете очікувати від гувернантки. Якщо дитина ще не ходить до школи, але ви б вже хотіли почати його готувати до навчання в учбовому закладі, то спочатку вам необхідно визначитися з тим, а що саме ви хочете, щоб дитина отримала в свій багаж знань, умінь і чи може це дати гувернантка?

Якщо вам важливо, щоб за ним просто доглядали, поки вас немає, щоб його водили на прогулянку, стежили за дотриманням режиму (сон, правильне годування, прогулянки і т.п.), то тут вам цілком може допомогти і няня. Але якщо ж ви хочете, щоб дитину готували до нелегкої праці в школі, то тут вже знадобиться гувернантка.

Основна відмінність няні від гувернантки полягає якраз у тому, що гувернантка акцентує свою роботу на розвиток розумової діяльності  дитини, її талантів, виявленні переваг і схильностей, щоб допомагати йому розвиватися в тому напрямку, в якому він досягне найбільших успіхів і буде отримувати задоволення від своєї діяльності.

Гувернантка для дошкільника, як правило, знає безліч програм, спрямованих на навчання. Вона буде допомагати дитині тренувати пам’ять, увагу, виробляти любов до творчої праці і творчості. Гувернантка буде допомагати дитині розвивати дрібну моторику пальців. У ігри гувернантки з малюком буде входити вже більше навчальної діяльності.

Крім того, 5 років – це хороший вік для того, щоб почати долучати дитину до занять музикою, хореографією або для навчання іноземної мови. Якщо ви заздалегідь знаєте, що хотіли б дати дитині, то при підборі гувернантки важливо це враховувати і обрати фахівця з конкретними знання.

Інший варіант – гувернантка не буде викладати іноземну мову, музику, плавання чи фігурне катання, але вона може прекрасно скоординувати загальний процес навчання і під її керівництвом дитина дійсно розвивається з оптимальним, для його віку і особистих здібностей, навантаженням. У цьому випадку, гувернантка може супроводжувати дитину на заняття, а потім удома стежити за тим, щоб дитина виконувала домашні завдання.

Якщо ваша дитина вже пішла в школу, йому особливо знадобиться допомога дорослих. Гувернантка зустріне школяра після школи. Налагодить тісний контакт з вчителем дитини і буде постійно контролювати його успіхи (або невдачі) в школі.

Гувернантка буде в курсі всіх шкільних подій дитину і ви будете дізнаватися своєчасно про всі новини.

Після шкільних занять гувернантка супроводить дитину додому або на позашкільні заняття, якщо чимось займається додатково. Гувернантка простежить за тим, щоб малюк, трохи відпочивши після школи, приступив до виконання домашнього завдання.

Вона допоможе йому в складних питаннях, заохотить. Організує цікавий, пізнавальний відпочинок. Дитина не буде надана сама собі, а буде під наглядом досвідченої людини.

Дитина повинна отримати навчання, догляд, безпеку, і батьки, які за обставинами не можуть це дати самостійно, повинні звернутися за допомогою фахівця. Не ризикуйте, не покладайтеся на щасливий випадок, рекомендації знайомих, численні оголошення, а зверніться для пошуку в Агентство по підбору домашнього персоналу. Ми допоможемо вам обрати надійного, досвідченого, знаючого і відповідального фахівця для вашого малюка.

Доручіть пошук професіоналів професіоналам.